BÜLTENLER
SEZON :
33.Hafta
32.Hafta
31.Hafta
30.Hafta
29.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 33.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 06.06.2024
Perşembe
14:00
ONUR SAHA KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ

9-0
ALTIPAS SPOR

(H) ELİFNUR TUFAN
(Y) FARRUH JUMANIYAZOV
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
BEŞBİNEVLER SAHASI BEŞBİNEVLERGÜCÜSPOR

4-1
KARABÜK ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

(H) ENES CAN SOYLU
U13 09.06.2024
Pazar
17:30
ONUR SAHA KAPULLU FK

0-4
KARABÜK GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET ENES ŞAKAR
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
ONUR SAHA KARABÜK DEMİRKENT SPOR

3-3
ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR

(H) AYBERK UYSAL
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
SAFRANBOLU SENTETİK SAHASI SAFRANBOLU SPOR

2-1
5000 EVLER SPOR

(H) KADİR TURAN BAYRİ
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
SOĞUKSU SAHASI 100.YIL SOĞUKSUSPOR

4-1
KARABÜK YURDUM SPOR

(H) KORAY DURMUŞ
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 11.06.2024
Salı
16:30
ONUR SAHA KDZ. EREĞLİ BELEDİYE

1-2
KARASUSPOR

(H) MUHAMMET ENES ŞAKAR
(Y) ELVAN KAPANŞAHİN
(Y) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
(G) AZMİ KARAKIRIK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 11.06.2024
Salı
19:00
ONUR SAHA SARIYILDIZ SPOR

3-2
BAFRA MEVLANA SPOR

(H) MUHAMMET YILMAZ
(Y) FARRUH JUMANIYAZOV
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
(G) EROL DOYMUŞ
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
BEŞBİNEVLER SAHASI BEŞBİNEVLERGÜCÜSPOR

0-3
5000 EVLER SPOR

(H) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 12.06.2024
Çarşamba
14:00
ONUR SAHA KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ

3-0
KASTAMONUGÜCÜ

Bu Maça Gitmedi

(H) BERAT ÇAKMAK
(Y) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 12.06.2024
Çarşamba
16:30
ONUR SAHA HARMANLIKSPOR

1-0
BAFRA MEVLANA SPOR

(H) KEREM YILDIRIM
(Y) KADİR TURAN BAYRİ
(Y) ELVAN KAPANŞAHİN
(G) BURAK YALÇIN
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 12.06.2024
Çarşamba
18:30
ONUR SAHA BOLU KIBRISCIKSPOR

2-1
KDZ. EREĞLİ BELEDİYE

(H) BERAT ÇAKMAK
(Y) FARRUH JUMANIYAZOV
(Y) ENES CAN SOYLU
(G) SEDAT ORAK
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
SAFRANBOLU SENTETİK SAHASI SAFRANBOLU SPOR

1-1
SAFRANBOLU GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

(H) DOĞUKAN GÖKDOĞAN
U13 12.06.2024
Çarşamba
17:30
SOĞUKSU SAHASI KARABÜK GENÇLİKSPOR

6-2
ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR

(H) MÜCAHİD DEĞİRMENCİLER
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
SOĞUKSU SAHASI KARABÜK DEMİRKENT SPOR

1-5
KARABÜK YURDUM SPOR

(H) OĞUZ MUHAMMED PULATKAN
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 13.06.2024
Perşembe
16:30
ONUR SAHA BOLU KIBRISCIKSPOR

-
KARASUSPOR

(H) MUHAMMET YILMAZ
(Y) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
(G) AZMİ KARAKIRIK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 13.06.2024
Perşembe
18:30
ONUR SAHA HARMANLIKSPOR

-
SARIYILDIZ SPOR

(H) MUHAMMET ENES ŞAKAR
(Y) ELVAN KAPANŞAHİN
(Y) ENES CAN SOYLU
(G) FERDİ KURT
U13 15.06.2024
Cumartesi
19:00
ONUR SAHA KAPULLU FK

-
100.YIL SOĞUKSUSPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 06.06.2024
Perşembe
14:00
ONUR SAHA KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ

9-0
ALTIPAS SPOR

(H) ELİFNUR TUFAN
(Y) FARRUH JUMANIYAZOV
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
BEŞBİNEVLER SAHASI BEŞBİNEVLERGÜCÜSPOR

4-1
KARABÜK ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

(H) ENES CAN SOYLU
U13 09.06.2024
Pazar
17:30
ONUR SAHA KAPULLU FK

0-4
KARABÜK GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMET ENES ŞAKAR
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
ONUR SAHA KARABÜK DEMİRKENT SPOR

3-3
ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR

(H) AYBERK UYSAL
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
SAFRANBOLU SENTETİK SAHASI SAFRANBOLU SPOR

2-1
5000 EVLER SPOR

(H) KADİR TURAN BAYRİ
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
SOĞUKSU SAHASI 100.YIL SOĞUKSUSPOR

4-1
KARABÜK YURDUM SPOR

(H) KORAY DURMUŞ
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 11.06.2024
Salı
16:30
ONUR SAHA KDZ. EREĞLİ BELEDİYE

1-2
KARASUSPOR

(H) MUHAMMET ENES ŞAKAR
(Y) ELVAN KAPANŞAHİN
(Y) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
(G) AZMİ KARAKIRIK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 11.06.2024
Salı
19:00
ONUR SAHA SARIYILDIZ SPOR

3-2
BAFRA MEVLANA SPOR

(H) MUHAMMET YILMAZ
(Y) FARRUH JUMANIYAZOV
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
(G) EROL DOYMUŞ
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
BEŞBİNEVLER SAHASI BEŞBİNEVLERGÜCÜSPOR

0-3
5000 EVLER SPOR

(H) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 12.06.2024
Çarşamba
14:00
ONUR SAHA KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ

3-0
KASTAMONUGÜCÜ

Bu Maça Gitmedi

(H) BERAT ÇAKMAK
(Y) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 12.06.2024
Çarşamba
16:30
ONUR SAHA HARMANLIKSPOR

1-0
BAFRA MEVLANA SPOR

(H) KEREM YILDIRIM
(Y) KADİR TURAN BAYRİ
(Y) ELVAN KAPANŞAHİN
(G) BURAK YALÇIN
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 12.06.2024
Çarşamba
18:30
ONUR SAHA BOLU KIBRISCIKSPOR

2-1
KDZ. EREĞLİ BELEDİYE

(H) BERAT ÇAKMAK
(Y) FARRUH JUMANIYAZOV
(Y) ENES CAN SOYLU
(G) SEDAT ORAK
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
SAFRANBOLU SENTETİK SAHASI SAFRANBOLU SPOR

1-1
SAFRANBOLU GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

(H) DOĞUKAN GÖKDOĞAN
U13 12.06.2024
Çarşamba
17:30
SOĞUKSU SAHASI KARABÜK GENÇLİKSPOR

6-2
ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR

(H) MÜCAHİD DEĞİRMENCİLER
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
SOĞUKSU SAHASI KARABÜK DEMİRKENT SPOR

1-5
KARABÜK YURDUM SPOR

(H) OĞUZ MUHAMMED PULATKAN
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 13.06.2024
Perşembe
16:30
ONUR SAHA BOLU KIBRISCIKSPOR

-
KARASUSPOR

(H) MUHAMMET YILMAZ
(Y) EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
(Y) BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
(G) AZMİ KARAKIRIK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 13.06.2024
Perşembe
18:30
ONUR SAHA HARMANLIKSPOR

-
SARIYILDIZ SPOR

(H) MUHAMMET ENES ŞAKAR
(Y) ELVAN KAPANŞAHİN
(Y) ENES CAN SOYLU
(G) FERDİ KURT
U13 15.06.2024
Cumartesi
19:00
ONUR SAHA KAPULLU FK

-
100.YIL SOĞUKSUSPOR

U13 LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
BEŞBİNEVLER SAHASI BEŞBİNEVLERGÜCÜSPOR

4-1
KARABÜK ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

ENES CAN SOYLU
U13 09.06.2024
Pazar
17:30
ONUR SAHA KAPULLU FK

0-4
KARABÜK GENÇLİKSPOR

MUHAMMET ENES ŞAKAR
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
ONUR SAHA KARABÜK DEMİRKENT SPOR

3-3
ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR

AYBERK UYSAL
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
SAFRANBOLU SENTETİK SAHASI SAFRANBOLU SPOR

2-1
5000 EVLER SPOR

KADİR TURAN BAYRİ
U13 09.06.2024
Pazar
19:00
SOĞUKSU SAHASI 100.YIL SOĞUKSUSPOR

4-1
KARABÜK YURDUM SPOR

KORAY DURMUŞ
U13 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
BEŞBİNEVLER SAHASI BEŞBİNEVLERGÜCÜSPOR

0-3
5000 EVLER SPOR

EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
SAFRANBOLU SENTETİK SAHASI SAFRANBOLU SPOR

1-1
SAFRANBOLU GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

DOĞUKAN GÖKDOĞAN
U13 12.06.2024
Çarşamba
17:30
SOĞUKSU SAHASI KARABÜK GENÇLİKSPOR

6-2
ESKİPAZAR BELEDİYE SPOR

MÜCAHİD DEĞİRMENCİLER
U13 12.06.2024
Çarşamba
19:00
SOĞUKSU SAHASI KARABÜK DEMİRKENT SPOR

1-5
KARABÜK YURDUM SPOR

OĞUZ MUHAMMED PULATKAN
U13 15.06.2024
Cumartesi
19:00
ONUR SAHA KAPULLU FK

-
100.YIL SOĞUKSUSPOR

U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 06.06.2024
Perşembe
14:00
ONUR SAHA KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ

9-0
ALTIPAS SPOR

ELİFNUR TUFAN
FARRUH JUMANIYAZOV
BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
U-17 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 12.06.2024
Çarşamba
14:00
ONUR SAHA KARABÜK GENÇLERBİRLİĞİ

3-0
KASTAMONUGÜCÜ

Bu Maça Gitmedi

BERAT ÇAKMAK
EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 11.06.2024
Salı
16:30
ONUR SAHA KDZ. EREĞLİ BELEDİYE

1-2
KARASUSPOR

MUHAMMET ENES ŞAKAR
ELVAN KAPANŞAHİN
EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
AZMİ KARAKIRIK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 11.06.2024
Salı
19:00
ONUR SAHA SARIYILDIZ SPOR

3-2
BAFRA MEVLANA SPOR

MUHAMMET YILMAZ
FARRUH JUMANIYAZOV
BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
EROL DOYMUŞ
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 12.06.2024
Çarşamba
16:30
ONUR SAHA HARMANLIKSPOR

1-0
BAFRA MEVLANA SPOR

KEREM YILDIRIM
KADİR TURAN BAYRİ
ELVAN KAPANŞAHİN
BURAK YALÇIN
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 12.06.2024
Çarşamba
18:30
ONUR SAHA BOLU KIBRISCIKSPOR

2-1
KDZ. EREĞLİ BELEDİYE

BERAT ÇAKMAK
FARRUH JUMANIYAZOV
ENES CAN SOYLU
SEDAT ORAK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 13.06.2024
Perşembe
16:30
ONUR SAHA BOLU KIBRISCIKSPOR

-
KARASUSPOR

MUHAMMET YILMAZ
EMİR HAN KÜÇÜKSEVGİLİ
BÜŞRA BİRCAN ÖZTÜRK
AZMİ KARAKIRIK
U-17 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe 13.06.2024
Perşembe
18:30
ONUR SAHA HARMANLIKSPOR

-
SARIYILDIZ SPOR

MUHAMMET ENES ŞAKAR
ELVAN KAPANŞAHİN
ENES CAN SOYLU
FERDİ KURT