İl Hakem Kurulu Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı
İl Hakem Kurulu Başkanımızın  Yeni Yıl Mesajı
BİRLİK BERABERLİKTEN GÜÇ VE BAŞARI DOĞAR 

Karabük Hakem Camiası adına başarılı bir yılı geride bıraktık. Kurul olarak göreve geldiğimiz kısa süre içerisinde büyük adımlar atarak farklı bir yönetim tarzı sergilemeye karar verdik. Merkez Hakem Kurulumuz, Bölgesel Hakem Kurulumuz ve Derneğimiz ile işbirliği halinde çalışarak Karabük ve Karabük Hakem Camiasını en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladık.
 
2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da Türk sporuna başarılı hakem ve gözlemciler kazandırmayı, gerekse hakemlerimizin her yıl terfi etmesine yardımcı olarak üst düzey müsabakalarda büyük başarılar elde etmelerini gerekse de futbolun birleştirici rolünü ön plana çıkararak tüm birleşenlerimizle birlikte hareket etmeyi hedeflemekteyiz. 
 
Sporda dostluğu, rekabeti ve birlikteliği en güzel şekilde yaşamak, yaşatmak ve yansıtmak için Karabük İl Hakem Kurulu olarak yeni yılda da çalışmaya devam edeceğiz.
 
Şahsım ve Kurulum adına Yeni yılın ülkemiz, milletimiz, camiamız ve futbolun tüm birleşenleri için hayırlı olmasını temenni eder, sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

FERDİ KURT
KARABÜK İL HAKEM KURULU BAŞKANI
 


Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 54 kez görüntülendi.

 OTO AKSESUAR / YEDEK PARÇA